Monday 24 Sep Mon 24 Sep
Tuesday 25 Sep Tue 25 Sep
Wednesday 26 Sep Wed 26 Sep
Thursday 27 Sep Thu 27 Sep
Friday 28 Sep Fri 28 Sep
Saturday 29 Sep Sat 29 Sep
Sunday 30 Sep Sun 30 Sep
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peuter/ Kleuterballet 3-5jr. 15:30 - 16:15 Dana Deen 
 
Ballet M 6-8jr 16:15 - 17:15 Dana Deen 
Afro dance B 11-14 JR 16:30 - 17:30 Marin Kromhout 
 
 
 
Ballet M 9-12jr. 17:15 - 18:15 Dana Deen 
Demoteam* 10-14jr. 17:30 - 19:30 Vanity Macintosch 
 
 
 
Modern Jazz B/M 8-12jr. 18:30 - 19:30 Dana Deen 
 
 
Barre Workout 16+ 19:30 - 20:30  
Urban Dance B 13-17jr. 19:30 - 20:30  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zangles 11-14 jr 16:30 - 17:30 Syglien Roosveld 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peuter/Kleuterballet 3-5jr 14:00 - 14:45 Irina Huefner 
Ministarz 4-6 jr 14:15 - 15:00 Malou van der Reijden 
 
Ballet 5-6 jr 14:45 - 15:30  
Streetdance B 5-7jr. 15:00 - 16:00 Malou van der Reijden 
Ballet 7-10 15:30 - 16:30 Irina Huefner 
Streetdance B 8-12jr. 16:00 - 17:00 Malou van der Reijden 
 
 
 
Afrodance B/M 7-10jr 16:45 - 17:45 Marin Kromhout 
Urban Dance 7-11 jr 17:00 - 18:00 Erwin Kiene 
 
 
 
Afro dance B 11-14 JR 17:45 - 18:45 Marin Kromhout 
Hiphop M/G 8-12jr. 18:00 - 19:00 Sharon Addico 
 
 
Hiphop M/G 13-17jr. 19:00 - 20:00 Sharon Addico 
 
 
Female Hiphop M 16+ 20:00 - 21:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ballet 5-6 jr 16:15 - 17:15  
Hiphop B 7-10 jr. 16:30 - 17:30  
 
 
 
Ballet 7-10 17:15 - 18:15  
Hiphop B 10-12jr. 17:30 - 18:30  
 
 
 
Urban Dance B 13-17jr. 18:30 - 19:30  
Contemporary/Jazz 11-14 jr 18:30 - 19:30  
 
Demoteam 14+ 19:30 - 20:45  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Indiase dans 4-16jr 16:30 - 17:00  
Musical 7-9 jr 16:30 - 17:30  
 
 
 
Afrodance M 8-12jr. 17:30 - 18:30  
Musical 10-12 jr 17:30 - 18:30  
 
 
Afrodance M 11-14jr. 18:30 - 19:30  
 
 
 
 
 
Peuterballet 3-4jr. 10:00 - 10:45  
Peuterballet 3-4jr. 10:45 - 11:30 Dana Deen 
Ballet 1 6-10 11:00 - 12:00 Rimke Saan 
Kleuterballet 5-6 jr 11:30 - 12:15  
Streetdance B 5-7jr. 12:15 - 13:15 Rimke Saan 
Kids Glam & Show 4-6jr. 12:30 - 13:30  
Streetdance B 8-12jr. 13:15 - 14:15 Rimke Saan 
Afrodance B 8-12jr. 13:30 - 14:30  
 
 
Selectieklas M 7-12jr. 14:30 - 15:30  
 
 
Masterclass (G) 15:30 - 16:30